Kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe

Remonty Poznań

Nasza firma wykonuje kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe na terenie Poznania i okolic.
Cechuje nas profesjonalizm, terminowość oraz atrakcyjne ceny.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie i gwarantujemy wysoką jakość
świadczonych przez nas usług.

ADAM HAŁAS | Usługi remontowo-wykończeniowe

Kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe

Nasza firma oferuje usługi remontowo-budowlane, na stanie posiadamy najwyższej klasy sprzęt, dodatkowo perfekcyjną znajomość najnowszych technologii. Dzięki nim wykonujemy kompleksowe remonty domów, mieszkań oraz biur. Oferujemy świetnej jakości materiały w niewygórowanych cenach tak aby nasi klienci byli zadowoleni. Pozwala nam to również na wykonywanie remontów na najwyższym poziomie. Podczas każdego zlecenia dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa. Nasze usługi oferujemy w Poznaniu jak i w pobliskich miejscowościach. Jeżeli są Państwo zainteresowani szerszymi informacjami zachęcamy do kontaktu z nami, udzielimy odpowiedzi na wszystkie dręczące pytania.

Profesjonalne i kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe na terenie
Poznania i okolic

Usługi remontowo-wykończeniowe wykonujemy w pełni kompleksowo. Remontujemy i wykańczamy mieszkania jak i domy jednorodzinne. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki. Wykończenia oraz remonty wykonujemy na terenie Poznania i okolic.

Usługi remontowo-wykończeniowe
Adam Hałas

Doświadczenie

Usługi remontowo-wykończeniowe to główna usługa oferowana przez naszą firmę. Nabraliśmy wieloletniego doświadczenia, które pozwala nam wykonywać kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe.

Profesjonalizm

Zapraszamy do zapoznania się poniżej z naszymi realizacjami usług remontowo-wykończeniowych wnętrz. Posiadamy dużą ilość zrealizowanych zleceń, wykonujemy kompleksowe usługi.

Terminowość

Nasze kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe realizujemy na terenie Poznania i okolic. Dbamy o to, aby każde zlecenie było wykonane na czas przy zachowaniu najwyższej jakości usług.

Kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe
Zakres usług

5

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Instalacja ta wymaga projektu funkcjonalnego rozmieszczenia elementów przyszłych wnętrz. To właśnie na tym etapie możemy dokładnie umieścić elementy tak, aby na etapie wykończenia nie było konieczności wprowadzania zmian.

5

Wykonywanie gładzi gipsowych

Gładź dzielimy na tradycyjną oraz syntetyczną. Poprawia ona jakość elementu, wykorzystuje się ją do wykończenia ścian. Jednak nie zawsze występuje taka konieczność.

5

Tynkowanie

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu sprzętowi, kompleksowo wykańczamy ściany. Jesteśmy w stanie zapewnić gwarancję wykonanych przez nas usług.

5

Adaptacja poddaszy

Jest to proces długotrwały, jednak gwarantujemy niespodziewany efekt. Zyskujemy dodatkową przestrzeń użytkową dzięki czemu mamy możliwość urządzenia dodatkowych pomieszczeń takich jak pracownia czy sypialnia.

5

Układanie glazury

Glazurę możemy położyć nie tylko na ścianę czy podłogę, mamy również możliwość położenia płytek na płytki przy pomocy specjalnego kleju. Efekt, który możemy uzyskać dzięki połączeniu różnego rodzaju glazury może odmienić wygląd oraz charakter całego pomieszczenia.

5

Układanie paneli podłogowych

Panele podłogowe pozwalają nam uzyskać efekt pięknej oraz estetycznej posadzki. Są one materiałem który jest trwały i odporny na ścieranie. Posiadają one szeroką gamę wzorów, a także dodatkowo wiele odcieni kolorystycznych dlatego zadowalają nawet najbardziej wymagających.

5

Malowanie wnętrz

Podczas malowania wnętrz możemy sobie pozwolić na wyrażenie siebie, możemy ruszyć wyobraźnią. Połączenia kolorystyczne, kształty, formy wszystko to jest zupełnie dowolne i to od klienta zależy efekt końcowy, staramy się spełniać wszelkie oczekiwania.

5

Instalacje elektryczne oraz elektroinstalatorstwo

My oraz nasze domy jesteśmy uzależnieni od prądu dlatego tworzymy dla naszych klientów instalacje elektryczne. Nasza oferta zapewnia profesjonalne wykonanie instalacji, na najwyższym i niezawodnym poziomie.

5

Podwieszanie sufitów oraz zabudowy z płyt gipsowo – kartonowych

Stosujemy je zarówno w budownictwie mieszkaniowym ale również kubaturowym. Instalacja owych sufitów jest szybka, a ilość kombinacji jest praktycznie nieograniczona, dzięki temu płyty gipsowo-kartonowe stają się coraz bardziej popularne.

ul. Hetmańska 67/3, 60-218 Poznań

www.adamhalas.pl

9 + 2 =