Remonty Poznań

Remonty Poznań i okolice Poznania

Nasza firma wykonuje remonty na terenie Poznania i okolic.
Cechuje nas profesjonalizm, terminowość oraz atrakcyjne ceny.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie i gwarantujemy wysoką jakość
świadczonych przez nas usług.

ADAM HAŁAS | Remonty Poznań

Remonty Poznań | Adam Hałas

Wykonujemy remonty w Poznaniu oraz jego okolicach, reprezentuje nas doświadczenie
oraz rzetelność. W skład remontów wchodzi wykończenie wnętrz oraz mieszkań pod
klucz. Zapraszamy do obejrzenia przykładowych remontów na terenie Poznanie w zakładce Realizacje. Jeżeli chcą Państwo otrzymać więcej informacji na temat remontów
na terenie Poznania oraz jego okolic zachęcamy do kontaktu z nami!

Profesjonalne remonty Poznań

Remontujemy w pełni kompleksowo zarówno mieszkania jak i domy jednorodzinne. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki. Remonty wykonujemy na terenie Poznania i okolic.

Adam Hałas | Remonty Poznań

Doświadczenie

Remonty na terenie Poznania i okolic to główna usługa oferowana przez naszą firmę. Nabraliśmy wieloletniego doświadczenia, które pozwala nam wykonywać kompleksowe usługi remontowe.

Profesjonalizm

Zapraszamy do zapoznania się poniżej z naszymi realizacjami remontów. Posiadamy dużą ilość zrealizowanych zleceń, wykonujemy pełne usługi remontowe w Poznaniu oraz jego okolicach.

Terminowość

Nasze profesjonalne oraz kompleksowe usługi remontowe realizujemy na terenie Poznania i okolic. Dbamy o to, aby każde zlecenie było wykonane na czas przy zachowaniu najwyższej jakości usług.

Remonty Poznań | Zakres usług

5

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Instalacja ta wymaga projektu funkcjonalnego rozmieszczenia elementów przyszłych wnętrz. To właśnie na tym etapie możemy dokładnie umieścić elementy tak, aby na etapie wykończenia nie było konieczności wprowadzania zmian.

5

Wykonywanie gładzi gipsowych

Gładź dzielimy na tradycyjną oraz syntetyczną. Poprawia ona jakość elementu, wykorzystuje się ją do wykończenia ścian. Jednak nie zawsze występuje taka konieczność.

5

Tynkowanie

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu sprzętowi, kompleksowo wykańczamy ściany. Jesteśmy w stanie zapewnić gwarancję wykonanych przez nas usług.

5

Adaptacja poddaszy

Jest to proces długotrwały, jednak gwarantujemy niespodziewany efekt. Zyskujemy dodatkową przestrzeń użytkową dzięki czemu mamy możliwość urządzenia dodatkowych pomieszczeń takich jak pracownia czy sypialnia.

5

Układanie glazury

Glazurę możemy położyć nie tylko na ścianę czy podłogę, mamy również możliwość położenia płytek na płytki przy pomocy specjalnego kleju. Efekt, który możemy uzyskać dzięki połączeniu różnego rodzaju glazury może odmienić wygląd oraz charakter całego pomieszczenia.

5

Układanie paneli podłogowych

Panele podłogowe pozwalają nam uzyskać efekt pięknej oraz estetycznej posadzki. Są one materiałem który jest trwały i odporny na ścieranie. Posiadają one szeroką gamę wzorów, a także dodatkowo wiele odcieni kolorystycznych dlatego zadowalają nawet najbardziej wymagających.

5

Malowanie wnętrz

Podczas malowania wnętrz możemy sobie pozwolić na wyrażenie siebie, możemy ruszyć wyobraźnią. Połączenia kolorystyczne, kształty, formy wszystko to jest zupełnie dowolne i to od klienta zależy efekt końcowy, staramy się spełniać wszelkie oczekiwania.

5

Instalacje elektryczne oraz elektroinstalatorstwo

My oraz nasze domy jesteśmy uzależnieni od prądu dlatego tworzymy dla naszych klientów instalacje elektryczne. Nasza oferta zapewnia profesjonalne wykonanie instalacji, na najwyższym i niezawodnym poziomie.

5

Podwieszanie sufitów oraz zabudowy z płyt gipsowo – kartonowych

Stosujemy je zarówno w budownictwie mieszkaniowym ale również kubaturowym. Instalacja owych sufitów jest szybka, a ilość kombinacji jest praktycznie nieograniczona, dzięki temu płyty gipsowo-kartonowe stają się coraz bardziej popularne.

ul. Hetmańska 67/3, 60-218 Poznań

www.adamhalas.pl

9 + 8 =