Design biofilny

 

Niewątpliwym trendem wnętrzarskim roku 2020 jest design biofilny, który jest odpowiedzią na rosnące tempo życia. Zgodnie z jego ideą, wnętrze wykonane w tym stylu powinno sprzyjać w relaksie i łapaniu równowagi życiowej. W przypadku kolorów, w designie biofilnym króluje zieleń – szmaragdowa, a także oliwkowa oraz ciepłe brązy. Uznaniem cieszy się także kolor piaskowy, terakotowy pomarańczowy i przybrudzony róż. Jeśli chodzi o materiały – zaskoczenia nie będzie. Na każdym kroku powinny to być elementy naturalne, przede wszystkim: drewno, kamień, wełna, bambus, rattan, wiklina, rafia, suszone trawy. Mile widziane są także szkła, terakoty i metale. Zgodne z duchem stylu są również materiały nadające się do recyklingu bądź bazujące na naturalnych odpadach, a także z materiałów łatwo odnawialnych. Design biofilny to także rośliny, które pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie. Mogą być to tradycyjne rośliny doniczkowe, najlepiej egzotyczne, np. palmy, filodendrony lub bananowce. Wykorzystywane są także ogrody wertykalne.

Myślicie, że styl w kolejnych latach będzie nadal cieszył się popularnością? Niezależnie od stylu, nasza firma podejmie się wykończenia Wszego wymarzonego wnętrza i dołożymy wszelkich starań, by efekt końcowy był powalający.

Zapraszamy do kontaktu!

726 823 736

 Nasza firma Usługi ogólnobudowlane Adam Hałas wykona dla Państwa remonty, wykończenia wnętrz ze stanów deweloperskich oraz inne prace budowlane. Cechuje nas pełen profesjonalizm, słowność, terminowość oraz konkurencyjne ceny. Nasze usługi świadczymy na terenie Poznania i okolic. Zachęcamy do kontaktu!