Natrysk hydrodynamiczny (bezpowietrzny)

 

Jest to bardzo szybka, wydajna i nowoczesna technika malowania. Polega na sprężeniu medium w pompie i przetłaczaniu go z dużą siłą przez nieduży otwór w dyszy. Metoda ta pozwala na niezwykle efektywną pracę. Oprócz szybkości bardzo ważną zaletą natrysku hydrodynamicznego jest wysoka jakość powłoki. Poprzez wyeliminowanie elementu bezpośrednio kontaktującego się z powierzchnią (wałek, pędzel) uzyskać możemy perfekcyjne wykończone podłoże – gładką i równomiernie pokrytą powierzchnię. Inną zaletą natrysku hydrodynamicznego jest znacznie mniejsze pylenie w stosunku do natrysku tradycyjnego (gdzie powietrze pod ciśnieniem zbiera cząsteczki medium i transportuje je na podłoże).

Malowanie hydrodynamiczne doskonale sprawdza się w przypadku dużych powierzchni. Jest to także niezastąpione rozwiązanie dla elementów o nieregularnym kształcie, np. tynków, tapet strukturalnych, gzymsów, sztukaterii, balustrad, elementów ozdobnych, a także dla ścian wysokoporowatych. Aby móc sprawnie i profesjonalnie posługiwać się agregatem hydrodynamicznym trzeba jednak posiadać niezbędne umiejętności oraz odpowiednie doświadczenie.

Natrysk hydrodynamiczny – farba

 

 

Przy pomocy natrysku hydrodynamicznego można nakładać większość rodzajów farb. Zapewniamy fachowe doradztwo i pełną pomoc przy wyborze odpowiednich materiałów.

Sprężona do bardzo wysokiego ciśnienia i wyrzucona przez niewielką dyszę farba rozbija się w kontakcie z powietrzem na bardzo małe cząstki i pokrywa równomiernie przedmiot – niewątpliwym atutem metody jest zmniejszone zużycie farby względem tradycyjnych rozwiązań.

Farba przy tej metodzie nie musi być rozcieńczana. W efekcie otrzymujemy zmniejszoną emisję rozpuszczalników

 Nasza firma Usługi ogólnobudowlane Adam Hałas wykona dla Państwa remonty, wykończenia wnętrz ze stanów deweloperskich oraz inne prace budowlane. Cechuje nas pełen profesjonalizm, słowność, terminowość oraz konkurencyjne ceny. Nasze usługi świadczymy na terenie Poznania i okolic. Zachęcamy do kontaktu!